Wyniki konkursu „Pejzaże Gminy Łapsze Niżne” !

poniedziałek, Październik 31, 2022

Szanowni Państwo, Poniżej prezentujemy zdjęcia wytypowane w konkursie „Pejzaże Gminy Łapsze Niżne” do kalendarza gminnego na 2023 rok wraz z danymi autorów ! Już w przyszłym roku, początkiem każdego miesiąca, na naszym profilu Facebook będą udostępniane kolejne karty kalendarza ze zwycięskim zdjęciem !

Poniżej prezentujemy zdjęcia wytypowane w konkursie „Pejzaże Gminy Łapsze Niżne” do kalendarza gminnego na 2023 rok wraz z danymi autorów !
Już w przyszłym roku, początkiem każdego miesiąca, na naszym profilu Facebook będą udostępniane kolejne karty kalendarza ze zwycięskim zdjęciem !
Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych zdjęć i wybraniu prac, które zostaną umieszczone na kartach gminnego kalendarza, Komisja Konkursowa dodatkowo wyłoniła zdjęcie zwycięskie autorstwa Pani Katarzyny Kuruc-Chmiel przedstawiające widok na kościół w Łapszach Niżnych z Kalwarii Spiskiej - praca ta zostanie umieszczona na okładce gminnego kalendarza trójdzielnego na przyszły rok.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przesłane zdjęcia ! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dzięki Waszej pasji możemy pokazywać piękno gminy w cudownej, klimatycznej odsłonie !
 

 

 

 

 

 

Kategoria: