Badanie dotyczące wyjazdów krajowych mieszkańców Polski

środa, Lipiec 10, 2024

Szanowni Państwo,
Polska Organizacja Turystyczna uruchomiła na swojej stronie promocyjnej przeznaczonej dla turystów krajowych (polska.travel ) stałe (tzn. realizowane w trybie ciągłym) badanie dotyczące wyjazdów krajowych mieszkańców Polski. Celem badania jest pozyskanie wiedzy o zachowaniach turystów krajowych: celach i kierunkach wyjazdów, sposobie organizacji podróży, wykorzystywanych podczas planowania podróży źródłach informacji itp. Ankieta skonstruowana została w ten sposób, że w przypadku zebrania odpowiedniej liczby wypełnionych ankiet, możliwa będzie np. analiza według sezonu w którym miał miejsce wyjazd (wiosna / lato / jesień / zima).

Niestety, pomimo podejmowania działań mających na celu zwiększenie liczby wypełnień (np. promocja ankiety na mediach społecznościowych), w systemie zbiera się stosunkowo mało wypełnionych ankiet.

Dlatego w imieniu POT zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w dystrybucję tej ankiety, których odbiorcami są turyści krajowi.

Badanie ma charakter ciągły, co oznacza, że link do ankiety może być zamieszczony na Państwa stronie / mediach społecznościowych na stałe.

Poniżej znajduje się link, który mogą Państwo w tym celu wykorzystać:

https://feedback.surveylab.com/pageTag/SurveyCampaign/cId/241a32f1726ea736095da/

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt z Panią Joanną Węglarczyk: joanna.weglarczyk@pot.gov.pl

 

Kategoria: