Tour de Pologne - utrudnienia w ruchu i zamknięcia ulic

76. Tour de Pologne – 9 sierpnia 2019 r. (piątek)
UTRUDNIENIA W RUCHU I ZAMKNIĘCIA ULIC
 
 
 
Szanowni Państwo – Mieszkańcy i Turyści
 
W tym roku kolarze 76. Tour de Pologne oraz Tour de Pologne Amatorów zagoszczą w Gminie Łapsze Niżne w dniu 9 sierpnia 2019 r. tj. w najbliższy piątek, kiedy to odbędzie się ostatni, 7-my etap wyścigu.
 
W związku z powyższym uprzejmie informuję, że:
1. w miejscowości Łapszanka w godzinach od około 6.50 do około 16.30 nastąpi zamknięcie drogi powiatowej na całym odcinku jej przebiegu przez tą miejscowość tj. od Rzepisk do Łapsz Wyżnych,
2. w miejscowości Łapsze Wyżne w godzinach od około 6.50 do około 16.30 nastąpi zamknięcie drogi powiatowej na odcinku od Łapszanki do kościoła parafialnego (ulice Widokowa oraz Kościelna) a także na odcinku od kościoła parafialnego do Trybsza (ul. Świętego Floriana),
3. w miejscowości Trybsz w godzinach od około 6.50 do około 16.30 nastąpi zamknięcie drogi powiatowej na odcinku od Łapsz Wyżnych do mostu na rzece Białka (cała ulica Świętej Elżbiety).
 
Ruch drogowy będzie regulowany przez służby zabezpieczające.
Szczegółowa mapa etapu oraz orientacyjne czasy przejazdów dostępne są na stronie internetowej: www.tourdepologne.pl .
Zwracam się z prośbą o powstrzymanie się – w miarę możliwości – od poruszania się w dniu wyścigu samochodami na w/w drogach i drogach do nich przyległych (bocznych), o zamknięcie psów i dopilnowanie pozostałego inwentarza domowego.
 
Za wszelkie utrudnienia związane z wyścigiem serdecznie przepraszam.
 
Liczę na Państwa liczne uczestnictwo oraz aktywny doping na trasie wyścigu.
 
 
Wójt Gminy Łapsze Niżne
 
(-) Jakub Jamróz
 
Data: 
czwartek, Sierpień 8, 2019