Oferta półkolonii zimowych 2021

Stowarzyszenie Centrum Edukacji Tradycja i Współczesność organizuje półkolonie zimowe w roku 2021, trwające pięć dni, dla dzieci uczęszczających do klas I--IV (zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami), których jeden z rodziców jest w pełni ubezpieczony w KRUS lub pobiera rentę z KRUS. Półkolonie są dofinansowane z FS USR.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w półkolonii zimowej - dowolne pięć dni w terminie 4-17 stycznia 2021 roku ( przy czym należy pamiętać o zaakceptowaniu turnusu przez MEN, przynajmniej 7 dni wcześniej), prosimy o kontakt telefoniczny 503 879 401. Warunkiem wstępnego uczestnictwa jest zebranie około 40 uczestników lub więcej na terenie danej szkoły, kilku szkół, gminy.. Koszty pokrywane przez organizatora: wyżywienie uczestników (obiad każdego dnia, transport na wycieczki, opieka kadry, ubezpieczenie, bilety wstępu do odwiedzanych miejsc). Koszt uczestnictwa jednej osoby to 50 zł za cały turnus (istnieje mozliwość uczestnictwa osób spoza KRUS - koszt 350 zł.).

Przykładowy plan turnusu ( w zależności od miejsca, terminu i obostrzeń sanitarnych).:

I dzień - wycieczka na łyżwy
Ii dzień - zajęcia w szkole, plastyczne, sportowe, muzyczne
III dzień - wycieczka w Góry, np. Ojcowski Park Narodowy,
IV dzień - wycieczka do Parku Trampolin
V dzień - zajęcia w szkole, wyjście na sanku, kulig

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania innych wycieczek: Kraków (zoo, rynek, Wawel, Kościół MAriacki), wycieczka do bajkolandów, wycieczki do ciekawych gospodarstw edukacyjnych, wycieczki do lokalnych atrakcji turystycznych itp.). Cały plan w zalezności od dostepnych środków finansowych - wycieczek i biletów wstepu.

Kontakt do organizatora:

Łukasz Jawny

Prezes Stowarzyszenia CETiW

tel.: 503 879 401

Data: 
poniedziałek, Styczeń 4, 2021