Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy
 
Celem Nagrody jest promowanie pracodawców inwestujących w pracowników i sprzyjających godzeniu życia zawodowego  z prywatnym, a także osób inicjujących przedsięwzięcia wspierające rynek pracy województwa małopolskiego i rozwój zawodowy Małopolan.
Nagroda przyznawana jest co roku w następujących kategoriach:
 
a) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników – dla pracodawcy, który inwestuje w rozwój zawodowy pracowników i wspiera ich w podnoszeniu kwalifikacji. Wyróżnieniem honorowani są pracodawcy zapewniający stabilność zatrudnienia i wywiązujący się ze swoich zobowiązań wobec pracowników, a także stosujący między innymi rozwiązania sprzyjające zarządzaniu wiekiem w firmie oraz adaptacji nowych pracowników w miejscu pracy.
 
b) Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie – dla pracodawcy, który wykraczając poza obowiązki uregulowane w powszechnie obowiązujących przepisach prawa pracy, stosuje również inne rozwiązania mające na celu wsparcie pracowników w godzeniu życia zawodowego z rodzinnym.
 
Ponadto w ramach Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy organizowany jest Plebiscyt pt. „Mikro Firma za rogiem”, który uregulowany jest osobnym regulaminem: https://www.pociagdokariery.pl/atta.../article/845/Regulamin Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021

 

Data: 
wtorek, Październik 6, 2020