„Zielone” kino na weekend

środa, Sierpień 12, 2020

Już po raz trzeci startuje w Krakowie festiwal filmowy Kraków Green Film Festival. Od 16 sierpnia 2020r. przez 7 kolejnych dni, będzie można obejrzeć filmy, m.in. reportaże i dokumenty o tematyce poświęconej środowisku. Każdy dzień festiwalu związany będzie z innym zagadnieniem, a 23 sierpnia wyświetlone zostaną filmy, które jury konkursowe oceniło najwyżej. Wśród bogatej oferty filmów, znajdą się produkcje zarówno polskie jak i zagraniczne.

Już teraz można zobaczyć najlepsze filmy ekologiczne z ostatnich lat, udostępnione na stronie organizatorów konkursu. https://vod.greenfestival.pl/v/dostepne-teraz.html W okresie trwania festiwalu, tj. miedzy 16 a 23 sierpnia, filmy na platformie Kraków Green

Film Festival ONLINE są dostępne ZA DARMO. Każdy z filmów konkursowych wyświetlany będzie przez 24h. Dokładny harmonogram udostępniania filmów znajdziecie Państwo tutaj https://vod.greenfestival.pl/#harmonogram Festiwal stanowi możliwość zapoznania się z problemami środowiskowymi pokazanymi z różnej perspektywy. Tematykę filmów dostosowano do szerokiej grupy odbiorców, zarówno dorosłych jak i dzieci, dlatego warto zapoznać się z dostępnymi tytułami.

Zachęcamy do wspólnego oglądania.

Kategoria: