Trzy krainy logo

ZABAWA KARNAWAŁOWA W ZPO W NIEDZICY

czwartek, Marzec 2, 2017

          We czwartek 23 lutego br. odbył się, długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Niedzicy, bal karnawałowy. Był to czas zabawy, kolorowych strojów i mile spędzonych chwil z rówieśnikami. Wszyscy z niecierpliwością czekali na ten wyjątkowy dzień, który stał się okazją do przeobrażenia się w wymarzoną postać z filmu, animacji czy też ulubionej książki.

          Moment rozpoczęcia zabawy karnawałowej należał do najmłodszych dzieci z oddziału przedszkolnego, które na ten czas stworzyły magiczny świat wróżek, motylków, księżniczek, piratów, policjantów, strażaków i innych barwnych postaci, które są im bliskie. Do zabawy włączyły się wychowawczynie, które nie tylko nie zapomniały o stroju karnawałowym, ale też przygotowały różne konkursy.

          Równie barwnie i bajecznie było w starszych klasach Szkoły Podstawowej. Wiek nie stanowił żadnej bariery. Kreacje były zabawne, zaskakujące i nietypowe. Na parkiecie pojawili się: Indianie, piraci, czarownice, księżniczki, zwierzątka, duszek i wiele innych ciekawych postaci. Wszyscy chętnie włączyli się do wspólnej zabawy, którą poprowadziły: Pani Wioletta Kowalczyk i Pani Magdalena Dunajczan- Dolata. Bawiący się zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, nie zabrakło też specjalnych dedykacji muzycznych.

            Zabawa karnawałowa sukcesywnie dobiegła końca, pozostawiając niezapomniane wspomnienia, które zostały uwieńczone na fotografii. Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim. Bal przebierańców to najbardziej lubiana przez dzieci i młodzież z naszej szkoły forma rozrywki, która dostarcza każdego roku wielu pozytywnych emocji, radości, zadowolenia i uśmiechów na twarzach. Tak też było i tym razem. Na koniec pragniemy podziękować Radzie Rodziców, która zadbała o poczęstunek dla wszystkich uczniów.

ZPO Niedzica

 

Kategoria: 
Back to Top