REMONT REMIZY OSP W KACWINIE – został zakończony

poniedziałek, Październik 23, 2017

W dniu 27 września 2017r. dokonano odbioru technicznego wyremontowanych pomieszczeń operacyjno – technicznych w budynku remizy OSP w Kacwinie.

W zakres robót wchodził remont posadzki cementowej pomieszczeń garażowych na posadzkę żywiczną epoksydową, wymiana przykrycia kanału serwisowego w posadzce z desek, montaż napędu do bramy garażowej wraz z sygnalizacją otwarcia bramy, wymiana nawiewu do pomieszczenia garażowego wraz z odciągiem spalin z samochodu bojowego straży pożarnej, wymiana opraw oświetleniowych sufitowych i ściennych, wymiana gniazd wtyczkowych oraz łączników, wykonanie robót malarskich ścian i sufitów, wykonanie zabudowy sanitariatu ze ścianki prefabrykowanej wraz     z drzwiami,  malowanie rur i grzejników stalowych, dostawa i montaż szafek ubraniowych i wieszaków na ubrania strażaków, dostawa i montaż szafek narzędziowych, wykonanie remontu posadzki z parkietu w pomieszczeniu sali narad strażaków, wymiana wentylatorów kanałowych, wykonanie robót malarskich antykorozyjnych ogrodzenia   remizy oraz wieży do suszenia węży strażackich, wymiana drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych drewnianych na drzwi z profili aluminiowych, wymiana skrzydła drzwi wewnętrznych jednoskrzydłowych łazienkowych.

Całkowita wartość wykonanych prac to kwota 130 878,04 złotych, z czego 38 041,00  złotych stanowi dotacja.

Remont pomieszczeń operacyjno-technicznych w budynku Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kacwinie, projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego przyznanych przez Sejmik Województwa Małopolskiego w ramach konkursu Małopolskie Remizy 2017”.

W ramach corocznego konkursu MAŁOPOLSKIE REMIZY, począwszy od 2009 tj. od momentu jego powstania Gmina Łapsze Niżne  otrzymuje regularne wsparcie, dzięki któremu wszystkie budynki remiz ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Łapsze Niżne  są sukcesywnie poddawane gruntownemu remontowi.

Kategoria: