Trzy krainy logo

Rajd Biegowy w Obidowej

poniedziałek, luty 5, 2018

26 stycznia w przepięknej scenerii lasów i słońca odbył się Rajd Biegowy w Obidowej w ramach realizacji mikroprojektu "Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza" organizowany przez LGD Spisz - Podhale w partnerstwie z Wielką Frankową.

Gminę Łapsze Niżne dzielnie reprezentowali uczniowie ze szkół podstawowych, którzy mieli szansę się przekonać jak wielką frajdę sprawia jazda na nartach biegowych. Gratulujemy medali!

Celem projektu jest stworzenie bogatszej oferty turystycznej i podniesienie atrakcyjności terenów pogranicza polsko-słowackiego. Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu i zaangażowaniu się trzech gmin: Bukowiny Tatrzańskiej, Łapsz Niżnych i Nowego Targu. Dzisiejsza impreza jest częścią zaplanowanych działań, które mogą być zrealizowane dzięki dofinansowaniu przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020. Wartość całkowita mikroprojektu to 96 545,77 euro.

 

Natalia Niemiec
Podinspektor ds. informacji i komunikacji społecznej

 

Kategoria: 
Back to Top