Premiera filmu „NOWA RZECZYWISTOŚĆ” zrealizowanego przez uczniów i uczennice Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha we Frydmanie

wtorek, Listopad 24, 2020
Serdecznie zapraszamy na premierę filmu „Nowa rzeczywistość” nakręconego w ramach tegorocznej 7. edycji projektu „Be brave – młodzi w kulturze”, realizowanego przez Stowarzyszenie Teatr Nowy w Krakowie. Twórcami filmu są uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Bronisława Czecha we Frydmanie.
 
Film będący efektem pracy dzieci z terenu naszej gminy oraz osób koordynujących całe przedsięwzięcie przedstawia przyszłość w roku 2055 i skutki jakie przyniosła związana z pandemią koronawirusa izolacja.
Jako odbiorcy filmu będziemy mogli obserwować, w jaki sposób zamknięcie i ograniczenie kontaktów międzyludzkich może wpłynąć na rozwój oraz stan emocjonalny, psychiczny i fizyczny młodzieży.
Lekko przerysowany charakter filmu umożliwia ukazanie obaw i refleksji młodych ludzi na temat tego, w jaki sposób izolacja może wpłynąć na ich życie.
 
Premiera filmu odbędzie się w dniu 27 listopada o 18:00 na profilu Facebook Teatru Nowego Proxima w Krakowie (link do profilu poniżej ):
Film „Nowa Rzeczywistość”, po zaplanowanej na 27 listopada 2020 roku premierze online, dostępny będzie na kanale youtube Teatru Nowego w Krakowie oraz na stronie www.teatrnowy.com.pl w zakładce poświęconej projektowi „Be brave”.
 
Serdecznie zapraszamy 
 
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

Kategoria: