Trzy krainy logo

„Młodzież Zapobiega Pożarom” – znamy zwycięzców gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Niedzicka remiza OSP była miejscem tegorocznych gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, które odbyły się 16 marca 2018 r.. Organizatorem był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Łapszach Niżnych wspólnie z Urzędem Gminy w Łapszach Niżnych.
Łącznie w eliminacjach wzięło udział 40 osób – uczniów ze wszystkich szkół z terenu Gminy.
Jury eliminacji gminnych w składzie: Przewodniczący – kpt. Mateusz Zając oraz Członkowie: Jakub Jamróz (Wójt Gminy Łapsze Niżne), dh Józef Prelich (Komendant Zarządu Gminnego Związku) i dh Adam Święty (Prezes Zarządu Gminnego Związku) wyłoniło zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych, którymi zostali:
A) I grupa wiekowa:
1. Jakub Szpernoga – Kacwin
2. Patryk Dyda – Kacwin
3. Natalia Bogacz – Kacwin
B) II grupa wiekowa:
1. Bartłomiej Budz – Trybsz
2. Zbigniew Majewski – Kacwin
3. Magdalena Nowobilska – Łapsze Niżne
C) III grupa wiekowa:
1. Karolina Majerczak – Niedzica
Uczestnicy eliminacji gminnych otrzymali okolicznościowe dyplomy, zaś laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom i już dzisiaj zapraszamy do udziału w turnieju w roku przyszłym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zaś ich opiekunom za przygotowanie swoich podopiecznych do turnieju.
Zwycięzcy I i II miejsc w eliminacjach gminnych, wezmą udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 6 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Miasta w Nowym Targu.

Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Łapszach Niżnych

ZAŁĄCZNIK: 
Kategoria: 
Back to Top