Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grappling

poniedziałek, Marzec 28, 2022

W hali sportowej w Niedzicy odbyły się Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grappligu. Do udziału w zawodach zgłosiło się 174 zawodników z 14 klubów z Polski oraz Słowacji.

Zawody rozpoczęto przywitaniem uczestników, mistrzów i publiczności przez Wójta Gminy Łapsze Niżne - Pana Jakuba Jamroza. Zawody zostały rozegrane na zasadach pucharowych - osoba wygrana przechodzi dalej do następnej tury. Zawodnicy startowali z podziałem na grupy wagowe co 3kg od 20 do 71kg, oraz grupa senior bez podziału na wagę.

Ponadto w trakcie trwania zawodów odbył się konkurs dla publiczności w którym zwycięzcy otrzymali pamiątkowe kubki.
Organizatorem Mistrzostw Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu był sekcja Jiu-Jitsu EdArt która na co dzień prowadzi zajęcia w Nowym Targu, Rabie Wyżnej, Niedzicy, Czarnym Dunajcu, Spiskiej Starej Wsi - Słowacja.
Sekcja EdArt serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, publiczności za doping.
Szczególne podziękowania za nieocenioną pomoc należą się, firmie Magda z Szaflar, państwu Lipkowskim, Marceli i Rastislav Marhefka, Alena i Oto Kostka, Sensei Krzysztofowi Sewiołło, Sensei Szymonowi Lipkowski, Sensei Ryszardowi Leja, Sensei Juli Kurańda, Sempai Mateuszowi Konieczny, Sempai Wiktorii Foncz.
Zawodnicy z sekcji Jiu-Jitsu EdArt już 9 kwietnia staną na starcie Ligi Małopolski, która odbędzie się w Niepołomicach.

Wszytskim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach zawodów !

 

Źródło: Podhale 24, fot. Joanna Dziubińska

Galeria zdjęć: https://podhale24.pl/galerie/galeria/25602

 

Kategoria: