III Gala „Spiżowe Serce”

środa, Styczeń 30, 2019

23 stycznia 2019 r. na Zamku Dunajec w Niedzicy Zamek, odbyło się wyjątkowe wydarzenie - III Gala "Spiżowe Serce". Celem gali rozpoczętej w roku 2017, jest uhonorowania osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla Gminy Łapsze Niżne za ich działalność, twórczość, aktywność i zrealizowane inicjatywy, które w sposób znaczący wpłynęły i wpływają na rozwój i promocję gminy. Na początku Gali wyświetlony został film promocyjny, przedstawiający działania, inwestycje, wydarzenia mające miejsce w roku 2018 w naszej gminie.

Nasza gmina to przede wszystkim ludzie, których zaangażowanie, czas i energia sprawiają, że miejsce w którym mieszkamy zmienia się i rozwija. W tym roku Kapituła postanowiła uhonorować statuetką "Spiżowe Serce" za szczególną działalność, pracę i okazane serce na rzecz gminy w roku 2018:

  • Panią Annę Stronczek 
  • Panią Katarzynę Kubasiak 
  • LGD Spisz-Podhale
  • Związek Polskiego Spisza
  • Przedsiębiorstwo KRUSZGEO S.A. 

Dodatkowo, Kapituła uhonorowała za całokształt pracy świętej pamięci Pana Józefa Jezierczaka, który przez długie służył gminie jako aktywny mieszkaniec, radny i sołtys.

Tego wieczoru dla przybyłych gości, na zamku rozbrzmiały niezwykłe głosy zespołu MONK wykonującego muzykę a'cappella z wykorzystaniem różnych technik wokalnych. Panowie przywieźli ze sobą piękne utwory min. Zbigniewa Wodeckiego i Marka Grechuty.

Po uczcie dla duszy, przyszedł czas na toast Wójta Jakuba Jamroza za laureatów III Gali Spiżowe Serce. Serdecznie dziękujemy laureatom tegorocznej gali, jak również wszystkim mieszkańcom, którzy na co dzień dbają i wspierają rozwój Gminy Łapsze Niżne.

Natalia Niemiec
Podinspektor ds. informacji i komunikacji społecznej

Spiżowe Serca rozdane

Kategoria: 
Back to Top