Gminny konkurs na utwór promujący ekologiczne zachowania

czwartek, Maj 14, 2020

W ramach działań projektu zintegrowanego LIFE pn.: „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” / Implementation of Air Quality Plan for Małopolska Region – Małopolska in a healthy atmosphere” LIFE IP MALOPOLSKA / LIFE 14 IPE PL 021 (współfinansowanego przez instrument finansowy LIFE Komisji Europejskiej),

Gmina Łapsze Niżne organizuje konkurs pn. „Kulturalnie? Naturalnie!” dla uczniów Szkół Podstawowych (klasy I-VIII). Przedmiotem konkursu jest utwór literacki ujęty w formie wiersza o tematyce zachęcającej do promowania ekologicznych zachowań wśród mieszkańców gminy, szczególnie w zakresie ochrony powietrza.

Konkurs trwa od 14 maja do 5 czerwca 2020 r., a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

Liczymy na duże zainteresowanie udziałem. Mamy nadzieję, że przesłane utwory będą oryginalne i swoją treścią zachęcą mieszkańców do stosowania zasad ekologii na co dzień. Wspólne działanie z pewnością zaowocuje czystszym środowiskiem i zdrowszym powietrzem w naszym regionie.

Znalezione obrazy dla zapytania pdf ikona REGULAMIN KONKURSU

Kategoria: