9. Noworoczny Mecz Charytatywny - gramy dla Martynki z Łapsz Niżnych!

czwartek, Styczeń 5, 2023
Kilka dni temu powitaliśmy Nowy Rok 2023 - wraz z jego rozpoczęciem zaplanowaliśmy nowe wyzwania i cele, do których będziemy dążyć . Większość z nas jest w stanie realizować je samodzielnie, lecz są i takie, które musimy przedsięwziąć wspólnie.
Pomóżmy 10-letniej Martynce z Łapsz Niżnych – mieszkance Gminy Łapsze Niżne!
Otwórzmy serca. Dołączmy do akacji zbiórki pieniędzy na operacje Martynki !!!
Martynka jest chora na wrodzoną łamliwość kości. Mutacja w genie COL1A1 lub COL1A2 sprawia, że kości stają się kruche, stawy słabe a na skórze łatwo o siniaki. Martynka dzielnie zmaga się z tą nieuleczalną chorobą. Po konsultacji lekarskiej otrzymała zgodę na operację umiejscowienia w nogach prętów teleskopowych, które będą rosły razem nią, a dziewczynka uniknie wielokrotnych operacji.
 
Już 7 stycznia 2023 r. każdy z nas będzie mógł wziąć aktywny udział w akcji charytatywnej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców i turystów przebywających na terenie naszej gminy do udziału w meczu charytatywnym organizowanym przez Winter Classic przy wsparciu wielu partnerów, który odbędzie się na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu (ul. Plac Evry 3, 34-400 Nowy Targ).
Organizatorzy zapewnili dla uczestników moc atrakcji wskazanych na plakacie poniżej. Ponadto zorganizowana została licytacja gadżetów takich jak:
-koszulka Zbigniewa Bońka z podpisem
-piłka i szalik od ZAKSY Kędzierzyn Koźle
-koszulka od Jastrzębskiego Węgla
-koszulka z autografem Tadeusza "Taddy" Błażusiaka
i nie tylko – więcej aukcji z których środki zostaną przeznaczone na pomoc dla Martynki znajdą Państwo pod linkiem: https://aukcje.podhale24.pl/winter-classic...
 
Dodatkowo do akcji dołączył Mateusz Cyrwus z Waksmunda. Młody sportowiec z wielkim sercem, postanowił wesprzeć 9. Noworoczny Mecz Charytatywny Witer Classic i pomóc w zbiórce środków organizując sportowe wyzwanie. Wyzwaniem Mateusza jest przepłynięcie jak największej ilości basenów w ciągu 10 godzin Przy okazji Mateusz postanowił rzucić wyzwanie innym lokalnym grupom pływackim i wszystkim, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Kto przepłynie więcej w ciągu 10 godzin pływackich zmagań? Mateusz czy wszyscy, którzy zjawią się na basenie i również będą chcieli pomóc w zbiórce środków ? Każdy przepłynięty basen zarówno przez Mateusz jaki i każdego uczestnika wydarzenia będzie wsparty finansowo przez partnerów Winter Classic - zatem im więcej przepłyniętych basenów, tym większa pomoc dla Martynki ! Całość wydarzenia, dzięki wsparciu MCSiR Nowy Targ, odbędzie się również 7 stycznia na Pływalni Miejskiej w Nowym Targu, (plac Evry 4). Mateusz Startuje w godzinach 8:00 - 18:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zapisy w kasach wejściowych na basen. Przy kasach będzie również puszka - można dodatkowo wesprzeć Martynkę.
 
Pomóżmy w realizacji celu, dzięki któremu dziewczynce łatwiej będzie walczyć z chorobą !
Dobro wraca !

 

Kategoria: