Trzy krainy logo

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łapszach Wyżnych i Łapszance wzięli udział w wycieczce do niesamowitego miejsca

poniedziałek, Październik 9, 2017

Niewiele osób wie, że w Nowym Sączu znajduje się Park Technologiczny 3.0 MMC Brainville. Jest to miejsce wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i multimedialny w Polsce.  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łapszach Wyżnych i Łapszance wzięli udział w wycieczce do tego niesamowitego miejsca.

Podczas warsztatów w studiu telewizyjnym przygotowywali spoty reklamowe, wcielając się w role aktorów, dźwiękowców, operatorów kamer i montażystów. W atmosferze świetnej zabawy poznawali tajemnice telewizji.

Mieli również możliwość zwiedzenia studnia nagraniowego, zapoznali się ze sposobem wykonywania wydruków w technologii 3d oraz dowiedzieli się w jaki sposób tworzy się animacje w grach komputerowych. Niesamowitą wędrówką w przyszłość były warsztaty komputerowe. Dzieci uczyły się wykonywać trójwymiarowe rysunki. Spotkanie z tak nowoczesną technologią zapierało dech, wywierało uśmiech na twarzach a u niektórych obudziło pasję i marzenia. Trzymamy kciuki, aby ten technologiczny świat stał się ich codziennością!

Wyjazd w całości był finansowany przez Parafię Świętych Piotra i Pawła w Łapszach Wyżnych.

W imieniu wszystkich dzieci serdecznie dziękujemy!

 

Back to Top