Edukacja

 • Zapisz dziecko do żłobka

  Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim albo wychowawczym? A może chcesz zacząć nową pracę? Zapisz swoje dziecko do żłobka.


   

 • Zapisz dziecko do przedszkola

  Twoje dziecko ma 3, 4 lata lub 5 lat? Planujesz zapisać je do przedszkola publicznego? A może chcesz zmienić przedszkole, do którego teraz chodzi? Znajdziesz tu ogólne informacje, jak zapisać dziecko do przedszkola. Szczegółowych informacji o rekrutacji szukaj na stronie internetowej wybranego przedszkola lub na stronie Twojego urzędu miasta lub gminy.


   

 • 6-latki - portal informacyjny

  Twoje dziecko ma 6 lat? Chcesz sprawdzić, czy jego szkoła jest przygotowana na przyjęcie 6-latków? A może chcesz zgłosić problem, który pojawił się w szkole, do której będzie chodziło Twoje dziecko? Wejdź na portal 6latki.men.gov.pl - tam dowiesz się, jak to zrobić.


   

 • Uzyskaj dofinansowanie na zakup podręczników szkolnych (Wyprawka szkolna)

  Chcesz dostać dofinansowanie na zakup podręczników szkolnych? Skorzystaj z programu Ministerstwa Edukacji Narodowej Wyprawka szkolna. Sprawdź, jak dostać dofinansowanie na podręczniki szkolne do kształcenia ogólnego, specjalnego albo zawodowego w roku szkolnym 2015/2016.


   

 • Wybierz Studia - portal informacyjny

  Szukasz dobrej uczelni niedaleko miejsca, w którym mieszkasz? Chcesz sprawdzić, które uczelnie oferują kierunek, który chcesz studiować? Skorzystaj z portalu Wybierz Studia - znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje na temat uczelni w Polsce.


   

 • Uzyskaj zaświadczenia o przebiegu lub ukończeniu studiów

  Potrzebujesz zaświadczenia o przebiegu studiów? Takie zaświadczenie może się przydać na przykład wtedy, kiedy chcesz wziąć kredyt studencki lub otworzyć przewód doktorski. Poniżej dowiesz się, jak uzyskać takie zaświadczenie.


   

 • Uzyskaj zaświadczenia o przebiegu nauczania w szkole, która została zlikwidowana

  Chcesz uzyskać dokument, który potwierdzi przedmioty ukończone w szkole? A może po latach chcesz kontynuować naukę i potrzebujesz dokumentu, który potwierdzi Twoje wykształcenie? Jeśli Twoja dawna szkoła została zlikwidowana, możesz uzyskać zaświadczenie o przebiegu nauczania. Dowiedz się, jak to zrobić.